Wszelka zbieżność nazw klubów oraz zawodników jest przypadkowa i nie ma nic wspólnego z klubami i zawodnikami związanymi z prawdziwym sportem żużlowym !
Siemka Chciałbym zorganizować turniej o (temat). Tutaj zamieszcze listę startową a wy drodzy menadzerowie jeśli chcecie zaakceptujcie udział swojego zawodnika albo go wycofajcie
lista startowa
1. Zenon Pyrek 6.95 [KŻ Naprzód Rydułtowy] start potwierdzony
2. Marek Koza 8.38 [ŻKS Iskra Ociąż] start potwierdzony
3. Stefan Gałązka 6.00 [ŻKS Avia Lidzbark Warmiński] start potwierdzony
4. Błażej Krupa 7.95 [KŻ Chwała Sanok] start potwierdzony
5. Mieszko Mycek 8.36 [KMŻ RKP Mielec] start potwierdzony
6. Szymon Darwoń 7.38 [ŻKS Iskra Ociąż] start potwierdzony
7. Maksym Berski 7.85 [KMŻ Piersi Opoczno] start potwierdzony
8. Norbert Kozieł 8.60 [KŻM RKP Mielec] start potwierdzony
9. Szczepan Sobieraj 6.79 [KMŻ Piersi Opoczno] start potwierdzony
10. Piotr Sroka 3.19 [ŻKS Iskra Ociąż] start potwierdzony
11. Marcin Wlazły 7.25 [KŻ Chwała Sanok] start potwierdzony
12. Jędrzej Kulik 4.64 [ŻKS Iskra Ociąż] start potwierdzony
13. Juliusz Babiak 6.85 [ŻKS Avia Lidzbark Warminski] start potwierdzony
14. Filip Roberto 8.38 [ŻKS Iskra Ociąż] start potwierdzony
15. Marcin Piotrowski 7.85 [Gminny Klub Żużlowy GKŻ Siedlisko] start potwierdzony
16. Tomasz Andersz 7.35 [Gminny Klub Żużlowy GKŻ Siedlisko] start potwierdzony
17. Jan Rumiany 2.94 [ŻKS Iskra Ociąż] start potwierdzony
18. Tadeusz Żyżak 2.94 [ŻKS Iskra Ociąż] start potwierdzony
Nagrody
1. 25 tysięcy
2. 15 tysięcy
3. 10 tysięcy
Ostatnio edytowany przez cinek2008 (2009-10-02 17:53:55)
Offline
Administrator
Potwierdzam start mojego zawodnika
Offline
Użytkownik
potwierdzam start moich zawodnikow
Offline
W dzisiejszym turnieju (godz 18:00) nie wystartuje 10. Janusz Zawadzki 7.70 [KS Maków Pszczyna]
gdyż nie został potwierdzony jego start do godziny 15 ;( W jego miejsce wystapi jeden z zawodników ŻKS-u Iskry Ociąż
Ostatnio edytowany przez cinek2008 (2009-10-02 17:37:28)
Offline
1. Marcin Wlazły............. 3 3 3 3 3 15
2. Mieszko Mycek............. 0 3 3 3 2 11+3
3. Szczepan Sobieraj......... 2 1 3 3 2 11+2
...
4. Maksym Berski............. 3 2 2 2 1 10
5. Marek Koza................ 2 3 1 0 3 - 9
6. Błażej Krupa.............. 3 0 3 1 1 - 8
7. Marcin Piotrowski......... 2 0 2 0 3 - 7
8. Juliusz Babiak............ 3 0 1 2 1 - 7
9. Filip Roberto............. 1 1 2 3 Wu - 7
10. Szymon Darwoń............. 1 2 2 2 Wu - 7
11. Norbert Kozieł............ 2 3 0 1 D - 6
12. Zenon Pyrek............... 1 2 0 1 2 - 6
13. Jędrzej Kulik............. 1 1 0 0 3 - 5
14. Tomasz Andersz............ Wu 2 1 2 0 - 5
15. Stefan Gałązka............ 0 1 1 1 2 - 5
16. Jan Rumiany............... 1 - - - - - 1
17. Piotr Sroka............... 0 0 0 Wu - - 0
18. Tadeusz Żyżak............. Did not ride
Offline